آدما می نویسن چون کسی رو که دوست دارن گوش بده، پیدا نمی‌کنن :)

دوستان سلام :)))

1) دیروز بعد 6 جلسه غیبت که بشه دو هفته رفتم باشگاه، سوای اینکه الان خورد و خاکشیرم و بدنم درد میکنه، سر تمرین نکردن، اصلا دیروز کم نیاوردم یعنی کمم میاوردم باز اونجور تمرین میکردم. بگذریم که دیروز استاد اصلا بهم نگاه نکرد و خیلی تلاش میکردم که به چشش بیام اما دیدم نه؛ نمیشه. دلخوره. آخر باشگاه رفتم پیش استاد و ضمن عرض چاپلوسی و پاچه خواری؛ عذر خواهی سنگین به عمل آوردم. استاد بنده خدا میگفت: معلومه تو کجایی؟! نمیگی دو هفته دیگه مسابقاته. حالا بی تمرینیت رو چیکار کنم؟ این وضعش نیست. درس و زن و بچه بهانه است؛ واسه همه اینا وقت گذاشتی مردی. و در نهایت خندید و ولمون کرد :) به نظرتون من پر رو هستم :| دیروز بهم میگفت: خیلی پر رویی ( بعد اینکه دلایلم رو گفتم :/ )

2) تقریبا هر دوهفته یه کتاب غیر درسی( نه سنگین) میخونم؛ قبلنا دوست داشتم اینا رو توی قسمت کمد کتاب یا کتب پیشنهادی بنویسمشون اما از اون جایی که یه حسه فخر فروشی درش دیدم، منصرف شدم. شاید کتاب خوبی رو که خونده باشم معرفی کنم اما دیگه اونجا نمی نویسم.

3) وقتای خالیتون رو با چی پر میکنید؟ خودم درس و گوشی و وبلاگ و ورزش و گه گاهی هم کار. و اینکه میزان تسلطتون روی وقتتون چقدره. کسی رو داریم برنامه 80 یا 90 درصدی داشته باشه؟ منظورم تعهد بالا نسبت به برنامه.

4) چه می کنین که مطالب مطالعه شده از ماندگاری بیشتری در ذهنتون برخوردار بشن؟ بیشتر تو حوزه علوم انسانی منظورمه. روشی که قبلا من برای خوندن مطالب داشتم؛ احساس میکنم توی این حوزه کاستی هایی داره. قبلنا یه بار مفهومی کتاب رو میخوندم و سعی میکردم نهایت دوبار اون رو مرور کنم اما باز هم زوایایی از کتاب و مطالبش برام مبهم باقی میمونه! کسی میتونه کمکم کنه. ممنون میشم.

2019/05/22- سخت مثل بتن :)

الکی مثلا پسته :/

مثلث کمال‌طلبی

رو ,کتاب ,دیروز ,اینکه ,کسی ,یه ,کسی رو ,رو که ,کنم اما ,درس و ,دو هفته

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

شادی همیشه شاد منشور هشیاری فایلستان زهره عواطفی حافظ سراج مشاوره تخصصی کنکور افزایش فروش ارتقا فروش استاد فروش مدرس فروش مدرسه فروش معلم فروش مربی فروش اخبار اقتصادي بهترين مدرسه پسرانه براي قبولي کنکور در تهران jadoieeshgh